Moja cesta k rituálom

07.03.2024

Keď som v roku 2010 ako manažérka a podnikateľka zažila svoj prvý rituál menarché v Čechách, vedela som, že sa niečo vo mne zásadné zmenilo. No vtedy som netušila, že tie zmeny budú tak veľké, že sa mi život otočí o 360 stupňov.

Nastal čas zmeniť smer

Nasledujúce roky nastal ťažký úraz pravej ruky, ukončenie podnikania a vyjdenie z 13-ročného  projektu, do ktorého som dala celú JA. Nastúpila som na cestu sebapoznania, bádania, otvárania rôznych ciest učenia, cestovanie a hľadanie zdroja, ktorý je pre mňa zrozumiteľný.

V každej oblasti, do ktorej som vstúpila boli prítomné rituály. V každej krajine a ich náboženstve,
v tantrickom učení, do ktorého som sa ponorila, v ženských kruhoch, ktoré som absolvovala a mňa fascinovala posvätnosť tej chvíle, ktorá sa vytvorila.

Vnímala som, že sa otvára portál, cez ktorý tečie prúd informácií a potrebných energií. Začalo ma to fascinovať a rozhodla sa rituály študovať hlbšie.

Hľadala som systém

Nebudem rozpisovať všetky možné formy, ktoré som stretla, ale pochopila som, že rituál je jazyk, ktorému niekde v hĺbke rozumiem a rezonujem s ním. Aj keď cesta k tomu, aby so mnou skutočne spolupracovali prítomné sily a boli mi nápomocné bola dlhšia, ako vedomosti, ktoré som sa naučila.

Pochopila som, že existujú isté zákonitosti, ktoré potrebujem pochopiť a uchopiť, aby rituál bol napomáhajúci a stal sa liečivým procesom.

Hľadala som ucelený systém, kde sa o tom dozviem, ale dospela som k tomu, že si musím vyskladať svoj vlastný. Všade som sa dozvedela niečo dôležité a zásadné a ja som si za tie roky postupne skladala skladačku svojho obrazu. Veľmi mi pomohla prax, tou sa to prehlbovalo a ja som videla, kedy rituál je vykonaný a kedy je skutočným strojom časopriestoru, do ktorého s klientom vstupujem.

Zažila som mnoho rituálov, ktoré kĺzali len povrch, alebo takých, ktoré doslova ublížili človeku. Za poslednú dobu som zažila energetické útoky, čiernu mágiu aj zázraky.
Egregory, entity, elementály sú vždy prítomné, a je dôležité vedieť s nimi spolupracovať.

Dlho som cez svoju silnú myseľ nevidela všetko, ale postupne začala strácať na sile a priestor duše a intuície naberal na sile.

Dnes mám veľký rešpekt a zároveň dôveru v silu zámeru, ktorý drží celú kostru pokope.


Rituál, nech je akéhokoľvek zamerania, je spôsob vnútornej premeny a jej požehnania. Komunikácia s dušou.
Práca s časopriestorom. Vstup a výstup.

Je to na dlhé rozprávanie a tom budem veľa hovoriť aj v škole rituálov a prírodnej mágie MYSTÉRIUM ŽENSKÝCH RITUÁLOV, v ktorej momentálne prebieha prihlasovanie.

Ženská mágia je prirodzenou súčasťou nás žien, a ak poznáme samé seba a vieme pracovať so svojimi tieňmi, tak dokážeme previesť aj druhých.

Ak chcete vedieť viac o tieňových aspektoch ženstva, v pondelok 11.3.2024 otváram prvý BEZPLATNÝ ONLINE WIBINÁR - TIEŇOVÉ ASPETKY ŽENSTVA A ICH PREJAVY VO VZŤAHOCH, kde si načrtneme mapu, ako začať so sebou pracovať a spoznávať to,
čo nevidíme. Na webinár sa môžete prihlásiť na tomto odkaze.

 Zároveň je príležitosťou pre vás, ktoré ma ešte nepoznáte, nahliadnuť do mojej práce.

Chcete viac inšpirácie?

Neváhajte a sledujte nás aj na facebooku Rituály pre život a instagrame.